Schudnięcie a kształt piersi

Witam. Mam 18 lat i waże 41 kg. Długi czas się odchudzalam i schudłam 14 kg. Moje piersi straciły jędrność i stały się obwisle. Co zrobić aby nie przytyć ale żeby piersi odzyskały jędrność i kształt? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma gwarancji, że piersi powrócą do pierwotnego kształtu i jędrności, mimo tendencji organizmu do wyrównywania różnic powstałych w wyniku zmian wagi. Jedyne co mogę polecić to stosowanie środków nawilżających do pielęgnacji skóry lub maści z witaminą A.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski