Schyłkowa niewydolność nerek i wyniki gazometrii

Szanowni Panstwo, w maju tego roku u mojego chopaka zdiagnozowano schykowa niewydolnosc nerek. Odnalezlismy wyniki badan np. z roku 2011. Cisnienie krwi 145/95, gazometria z krwi zylnej zmierzone w 37 stopniach: pH 7,38; pCO2 55mmHg; pO2 22mmHg; K 4,0 mmol/L; Ca 1,11 mmol/L; parametry pochodne: - . Ca (7,4) 1,10 mnol/L;HCO3- 32,5 mmol/L;HCO3std 28,0 mmol/L;BEecf 7,4 mmol/L;SO2 36% Czy uwidocznione zaburzenia w gazometrii mogly juz wtedy sugerowac chorobé nerek?

Lek. Tomasz Budlewski

Co się działo w tym 2011 r.? Czy była wtedy Hospitalizacja? Czy było oznaczona Kreatynina i poziom Gfr? Proponuję udać się z całą dokumentacją do lekarza rodzinnego