Schyłkowa niewydolność serca i nerek

Witam, mój tato ma 65 lat w rozpoznaniu z leczenia ma schyłkową niewydolność serca i nerek. Chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze. Stan po 2 krotnym wszczepieniu stengraftu do aorty piersiowej. Martwica ok.palucha lewej stopy. Naczyniopochodne uszkodzenie oun. Będąc ostatnio w szpitalu na kardiologii lekarze stwierdzili,że nic nie można zrobić dlatego proszę o informację czy w przypadku tylu chorób jest jakiś ratunek i gdzie, do kogo można się zgłosić? Proszę o pilną odpowiedź

Niestety wszyscy jesteśmy śmiertelnymi istotami, lecz każdy umiera w innym wieku i z innych powodów. Stan Taty jest bardzo poważny, patrząc na rozpoznania. Można próbować leczyć poszczególne objawy, które mogą przedłużyć życie. Można jednak takim agresywnym leczeniem spowodować więcej szkód i cierpienia u ojca. Na odległość nie widząc człowieka nie mogę Panu doradzić co robić. Kilku lekarzy widząc i badając pańskiego Tatę przedstawiło swoją opinię. Może należy jej posłuchać...