Ściąganie pokarmu i zatrzymanie laktacji

Moje pytanie nie ma wprawdzie nic wspolnego z biegunka ale bardzo mi zalezy na odpowiedzi.mam 11 miesieczne dziecko ktore karmie moim pokarmem tj.sciagam mleko 6 razy na dobe no synek od poczatku nie chcial ssac..niedlugo wracam do pracy I nie bede miec tyle czasu any sciagac.chcialabym sie zapytac czy gdybym sciagal trzy razy na dobe to bede w stanie utrxymac laktacje.drugie pytanie czy jesli chce zakonczyc to musze brac tabletki na przepalenie pokarmu czy poprostu pozwolic zeby to samo wygaslo

Na wygaszenie laktacji najlepiej przyjąć leki, ponieważ samoczynne wyagsanie może długo trwac i być uciążliwe