Ścięgna mięśni gęsiej stopki pogrubiałe z obrzękiem otaczającej tkanki podskórnej
witam czy mogę prosić o wyjaśnienie badania usg w obrębie przyczepu udowego MCL obecny płaszcz pływowy oraz jego pogrubienie i nieznaczne zatarcie echo struktury więzadło wydolne.ACL rozluźnienie w czasie testu szufladkowego wydolne. ścięgna mięśni gęsiej stopki pogrubiałe z obrzękiem otaczającej tkanki podskórnej. bez wzmożenia przepływów w badaniu CD łękotki echo struktura dość jednorodna zawiera zmiany przeciążeniowe

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ortopeda, który zlecił wykonanie badania.