Ściekający katar koloru żółtego u 4-latki

Witam, Córka ma 4 lata. Od jakieś czasu pochrząkuje. Dzisiaj zajrzałam jej do gardła i zobaczyłam na tylnej ścianie ściekający katar koloru żółtego. Jak kazałam jej wysmarkać nos to był pusty. Gardło lekko czerwone. Co mogę jej podać?

Nie pytaj co mogę podać, tylko pytaj co to jest i jak to zdiagnozować żeby potem sensownie leczyć. A przede wszystkim musicie spotkać się z dobrym laryngologiem, żeby to zobaczył. Przecież Ty nie masz kwalifikacji w tego typu badaniu. Może to nic? Nie wiem czy dziecko często choruje, nie wiem czy po raz pierwszy poszło do przedszkola....nie wiem, nie wiem. Zadzwoń.