Ścisk w żołądku i odczuwany stres z powodu myślenia o pracy

Witam. Kiedy myślę o pracy, o tym, kogo tam spotkam, czuję taki ścisk w żołądku. Nie mogę jeść, często w pracy nie jem nic. Kiedy próbuję głęboko oddychać, nie mogę wziąć pełnego oddechu. Co zrobić, żeby zacząć normalnie funkcjonować? Pozdrawiam M.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Leczenia Nerwic, POradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie znajdzie Pan również listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.