Seks analny a brak miesiączki

Uprawialismy z chłopakiem seks analny na początku stycznia byłam wtedy w trakcie miesiączki nie było wytrysku bo przed wytryskiem wyjął penisa robiliśmy to bez zabezpieczenia miesiączkę mam 2 albo 6 dnia miesiaca a dziś jest już 7 i nadal nie mam. Czy to możliwe ze jestem w ciąży

Renata GrzechociĹska

Prawdopobieństwo ciąży jest bardzo malew. Jeśli za ok tydzień miesiączka sie nie pojawi proszę wykonać test ciążowy. Opóźnienie miesiączki może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, infekcją, zmianą trybu życia.