Seks analny a duży ból

Witam. Ostatnio sprobowalam seksu analnego z partnerem, strasznie bolalo juz przy samym wejsciu, po wyjeciu takze przez pewien czas, dzis sprobowalismy ponownie przy "wejsciu" nie czulam bolu ale gdy partner byl w srodku poczulam niesamowity bol az sie rozplakalam,kazal mi natychmiast wyjac, jak temu zaradzic? Bol jest okropny,w zyciu takiego nie czulam:(

Dzień dobry.

Opisany "niesamowity ból" jest typową i naturalną reakcją mięśni odbytu na jego penetrację. Warto wobec tego rozważyć zasadność podejmowania tego rodzaju stosunków - które, co by nie mówić, nie są "naturalne".
Jeżeli jednak jest Pani zdecydowana na kontynuację powyższych eksperymentów, warto zadbać zarówno o właściwe nawilżenie (odbyt, w odróżnieniu od pochwy nie posiada naturalnych lubrykantów), jak również o rozluźnienie mięśni odbytu podczas penetracji ("technicznie" robi się to w taki sam sposób, jak podczas oddawania kału).
Nie można też zapominać, że stosunek analny nie chroni przed zapłodnieniem - nasienie z odbytu łatwo może spłynąć do pochwy - toteż zarówno z tego powodu, jak i ze względów higienicznych należy zabezpieczyć się prezerwatywą.
Niezależnie od powyższego, namawiam na ponowne rozważenie czy akurat ten "rodzaj" współżycia jest dla Pani właściwy.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Seks analny może być bolesny, ponieważ funkcje odbytu nie są bezpośrednio związane z współżyciem, m.in. siła zwieracza jest duża, brakuje naturalnego nawilżenia itp.
Część osób całkowicie rezygnuje z seksu analnego właśnie z powodu takiego dyskomfortu i braku przyjemności.
W temacie przygotowania i regularnego praktykowania takiej formy współżycia polecam np. książkę "Radość seksu analnego".

Pozdrawiam!