Seks analny a przerwanie błony dziewiczej

Witam. Wraz z dziewczyną postanowiliśmy po raz pierwszy spróbować seksu analnego. Po odbytym stosunku partnerka była bardzo zadowolona. Po kilku godzinach zaniepokoiła ją plamka krwi na bieliźnie mimo iż ostatni okres miała 5 dni temu. Bardzo się przestraszyła. Partnerka posiada nienaruszoną błonę dziewiczą. Dodam że stosunek był bez zabezpieczeń i został zakończony wytryskiem wewnątrz. Czy jest możliwość aby owa błona została naruszona poprzez seks analny i czy mogło w taki sposób dojść do zapłodnienia?

Dzień dobry!

Krwawienie mogło pochodzić także z odbytu.
Jest potencjalnie możliwe naruszenie błony podczas stosunku analnego.
Zapłodnienie jest możliwe, kiedy nasienie znajdzie się w pochwie lub u jej wejścia. Potencjalnie może się to zdarzyć, kiedy po wytrysku nasienie wydobywa się z odbytu w kierunku wejścia do pochwy.

Pozdrawiam!