Seks bez zabezpieczeń a zajście w ciążę

Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia cały czas tzn. miesiąc, lecz wytrysk zawsze był na zewnątrz. Okres powinnam dostać dwa dni temu, a jeszcze nie mam czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Witam serdecznie,

W tej sytuacji mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który wydziela się u mężczyzny podczas pobudzenia seksualnego. Może zawierać on plemniki. Dlatego mogło w tej sytuacji dojść do zapłodnienia. Jest to mało prawdopodobne, ale istnieje możliwość ciąży. Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam