Seks bez zabezpieczenia a biały śluz

Witam. Wczoraj (tj. 18.04.15) powinnam dostac okres. Niestety nie dostalam. Wraz z moim chlopakiem uprawialam seks bez zabezpieczenia (ostatni raz 06.04.br) (stosunek przerywany). Szyjke macicy mam nisko i jest otwarta. Do tego wystepuje pieczenie i swedzenie okolic intymnych. Pojawil sie tez bialy sluz. Do tego wszystkiego dochodzi stres zwiazany z maturami. I tu pojawia sie pytanie. Czy to moze byc ciaza czy to jakas infekcja?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jedna i druga opcja jest możliwa, radzę wykonac test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam