Seks bez zabezpieczenia a miesiączka

wiec mam pytanie 25-27 kochalam sie zmoim chloapkiem i on skonczyl we mnie az 3 razy w tych dniach ... czekalam na okres 14 kwietnia a pojawil sie juz 10 .. nie bylo to obwite krwawienie takie jak zawsze ale wygladalo jak okres i trwalo 4 dni zrobilam 2 testy przed i w czasie okresu ale nic nie wykazaly teraz zle sie czuje i odbija mi sie strasznie .. czy moge byc w ciazy

Renata GrzechociĹska

Trudnojednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie ponieważ nie wiem jak długie i czy regularne ma Pani cykle. Sugeruję wykonać pomiar B-hCG we krwi i ewentualnie udać się do ginekologa.