Seks bez zabezpieczenia a ryzyko zajścia w ciążę

Witam 5 dni temu kochałem się z moją dziewczyną.. to był nasz pierwszy raz i kochaliśmy się bez zabezpieczenia... przerwaliśmy po paru sekundach... taka sytuacja była jeszcze 2 razy. Nie do końca było wiadome czy to są dni płodne czy nie. Dzisiaj okazało się że dziewczyna miała brązową kreske na majtkach. do okresu zostało jeszcze jakieś 2 tygodnie. Czy to znaczy że jest w ciąży....?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Pana przypadku ryzyko ciąży jest zdecydowanie niewielkie. Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Zdecydowanie proszę jednak pamiętać, że współżycie bez zabezpieczeń cechuje się dużym ryzykiem ciąży, więc w przyszłości sugeruję pamiętać o skutecznych metodach antykoncepcyjnych!