Seks bez zabezpieczenia, ból piersi i brzucha oraz zwiększony apetyt a ryzyko ciąży

Witam.Otóż ostatnia miesiączka wystąpiła 10.10.2013r. Moje cykle były regularne: 26-27 dni. W noc poślubna -19.10.2013r. współżyłam bez zabezpieczenia, ale mąż nie skończył we mnie.Okres powinnam dostać 05.11.2013r. Piersi bolą tak jak na okres, brzuch tylko czasem lekko pobolewa. Zawsze bolał już tydzień przed, a teraz przez pół godz. i za jakiś czas znowu. Jestem głodna w ciągu dnia, zaś w nocy też budzę się bo chcę jeść.Boli trochę dół pleców. Zastanawiam się czy czasem nie jestem w ciąży.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. Opisane przez Panią objawy są natomiast na tyle niespecyficzne, że także nie pozwalają niczego stwierdzić. Sugeruję wykonanie tetsu ciążowego - powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.