Seks bez zabezpieczenia. Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Ostatnio uprawialiśmy seks z prezerwatywą, chłopak doszedł, następnie po około 30 minutach znowu, tylko że tym razem bez, chłopak się nie umył, czy jest możliwość zajścia w ciążę?
Dopiszę, że następnym razem, jak uprawialiśmy bez zabezpieczenia, facet nie doszedł.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Plemniki w odpowiednich dla siebie warunkach mogą żyć nawet do 6 dni. Jeżeli tak jak wspomniałaś, Twój chłopak nie umył się po stosunku, a potem doszło do penetracji, to wprowadził całą pozostałą na prąciu spermę do Twoich dróg rodnych.
Dodatkowo, w trakcie drugiego zbliżenia doszło do wydzielania preejakulatu, który także zawiera odpowiednią ilość plemników do zapłodnienia. Niestety to wszystko wiąże się z ryzykiem zajścia w ciążę.
Pozdrawiam