Seks bez zabezpieczenia po porodzie

Witam. Cztery tygodnie po porodzie uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. W tym dniu zaczełam rowniez brac tabletki anty Cerazette lecz nie miały one jeszcze wtedy swojego działania. Dzi jestem juz dwa miesiace po porodzie i miewam mdłosci oraz zawroty głowy. Nie wiem czy jestem w ciazy czy to skutki uboczne tych tabletek. Dodam, że karmie tylko piersią.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest możliwa, proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.