Seks bez zabezpieczenia w 27. dniu cyklu a ryzyko zajścia w ciążę

Witam, uprawiałam seks bez zabezpieczenia w 27 dniu cyklu. Wytrysk nie nastąpił w środku. Następnego dnia powinnam dostać miesiączki ale minęły już 2 dni i nic. Dodam że w tygodniu przed stosunkiem brałam dużo wit c a wiem ze to opóźnia okres. Cykl zazwyczaj - 27-32 dni. Czy mogłam zajść w ciążę? Czy dla pewności lepiej udać się do lekarza po tabletkę "po"? Proszę o radę. Pozdrawiam.

Szanowna Pani!

Ryzyko,że mogła Pani zajść w ciążę jest minimalne,niemniej jednak żeby spać spokojnie proponuję udać się do ginekologa po tabletkę "po".

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka