Seks bez zabezpieczenia z wytryskiem w macicy a owulacja

Witam. Wraz z dziewczyną uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń ze spustem w macicy, od tego czasu jest ona bardzo zestresowana, również bardzo mało śpi i źle się czuje dwa dni później pojawił się śluz płodny (mętny, gęsty i lepki), lecz następnego dni on znikł. Czy doszło do owulacji? Czy może stres tak podniósł poziom prolaktyny, że nie doszło do jajeczkowania? Jakie są szanse, że dziewczyna zajdzie w ciąże?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podał Pan, który to był dzień cyklu (owulacja zachodzi mniej więcej w połowie cyklu miesiączkowego). Nie można wykluczyć możliwości ciąży w opisanym powyżej przypadku (prawdopodobieństwo trudne do określenia).
Pozdrawiam .