Seks oralny a ryzyko zajścia w ciążę

Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny. Masował mnie penisem po zewnętrznej stronie pochwy. Miał dwukrotny wytrysk do moich ust, połknęłam i wylizałam jego spermę. Później wsunął czubek penisa do mojej pochwy. Robiliśmy to w dzień spodziewanej miesiączki. Chcę powiedzieć, że jestem dziewicą, okres mam regularny lecz ostatnim razem spóźnił się o 5 dni. Okres dostałam wczoraj lecz jest on trochę mniej obfity niż zazwyczaj (kolor jest normalny). Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie przedstawionych faktów nie można jednoznacznie wykluczyć czy tez potwierdzić ciąży. Petting oraz penetracja , nawet bez wytrysku mogą spowodować iż plemniki zawarte w preejakulacie przedostaną się do dróg rodnych kobiety. Polecam wykonać test ciążowy w 14 dni licząc od momentu zbliżenia.