Seks oralny a ryzyko zajścia w ciążę u 19-latki

22 stycznia uprawiałam z chłopakiem seks oralny, później 10 lutego dostałam okres lecz było go bardzo mało i krew była wodnista i bardzo jasna. 16 lutego zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, później 5 marca ponownie zrobiłam test i też wyszedł negatywny. Dodam ,że ostatnio mam bardzo wrażliwe piersi i często odczuwam kłucie w dole brzucha i zauważyłam ,że sam brzuch też się powiększył. Proszę o odpowiedź czy te objawy mogą oznaczać ciąże ? ,a jeśli nie to co innego ?

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości. W celu wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie badania beta hCG w surowicy krwi. Niemożliwe jest zajście w ciążę jeżeli nie doszło do kontaktu nasienia lub preejakulatu z narządami rodnymi.