Seks oralny a zakażenie HIV

Witam, około 2tyg temu uprawiałem z przypadkowa dziewczyna obustronny seks oralny. Nie mam pewnosci czy owa dziewczyna jest zdrowa. Czy istnieje duze ryzyko zarazenia wirusem HIV ? Pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Przypadkowe kontakty seksualne są czynnikiem ryzyka zakażeń HIV, HCV i innymi patogenami.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje takie ryzyko. Proszę udać się do lekarz chorób zakaźnych.