Seks oralny a złe samopoczucie

Od kilku tygodni po przypadkowo odbytym seksie oralnym mam złe samopoczucie, czuję też jakby momentami pogarszał mi się wzrok. Poza tym nie mam żadnych objaw wskazujących na choroby wener. (wyciek z prącia, parcie na mocz, ból podczas oddawania moczu). Wyniki badania moczu OK (wszystko ujemne). Wenerolog, u którego byłem nie zlecił mi żadnych badań - stwierdził, że jak nie ma wycieku ani pieczenia to jest OK. Co to może być? Jakie badania powinienem jeszcze zrobić? Do kogo się udać?

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne aby seks oralny był przyczyną. Sugeruję zgłosić się do okulisty.

Pozdrawiam.