Seks oralny i przekłucie sutków

Witam, mam kilka pytań. 1.uwielbiam seks oralny-Czy jedzenie męskiej spermy może mi zaszkodzić? 2.ostatnio mój partner przekłuł mi sutki dość gruby kółkami, czy może to spowodować że nie będę mogła w przyszłości karmić piersią? 3.mój partner wymaga ode mnie przyjmowania coraz większych przedmiotów do pochwy i pupy-czy zbytnie rozepchanie spowoduje, ze przestane odczuwać radość z seksu i czy moja pochwa wróci do poprzedniej postaci czy się rozjedzie, a duza dziura w pupie-nietrzymanie kału?

Niestety to kobieta zazwyczaj ponosi nieciekawe skutki realizowania niektórych fantazji męskich.

Dzień dobry!

1 - połykanie spermy jest bezpieczne, jeśli partner jest zdrowy. W innym razie istnieje ryzyko zakażenia chorobami.
2 - przekłuwanie sutków lub jakichkolwiek innych części ciała powinno odbywać się w sterylnych warunkach, z zachowaniem higieny, przez osoby, które mają doświadczenie w tej kwestii. Odradzam samodzielne przekłuwanie części intymnych w ramach zabaw seksualnych i pozostawienie tego specjalistom kolczykowania (piercingu). Aby stwierdzić, jaki wpływ na piersi miało samodzielne przekłucie, powinien je obejrzeć lekarz.
3 - zarówno pochwa, jak i odbyt mają naturalną zdolność rozciągania się, a następnie powracania do pierwotnej wielkości. Istnieją jednak granicę tej zdolności i wkładanie do otworów ciała zbyt dużych przedmiotów (lub zbyt często lub zbyt gwałtownie) może spowodować urazy lub długoterminowe negatywne konsekwencje.

Pozdrawiam!