Seks oralny po analnym

Witam serdecznie. Kilka razy zdarzylo sie, ze wraz ze stalym partnerem uprawialismy seks oralno-analny. Jednak najpierw byl seks analny, a nastepnie oralny. Nie widzielismy w tym problemu... Ponadto zawsze dokladnie sie myjemy przed. Jakimi infekcjami moglibysmy sie zarazic? Prosze o odpowiedz i z gory bardzo dziekuje. Pozdrawiam, P.

I kiedy dokładnie jest mycie...
Warto pamiętać, że kiszka stolcowa nie jest przystosowana do penetracji i pełno tam patogennej flory.
Na tym Portalu temat ten był już poruszany, zachęcam do lektury. Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!
Niestety podczas takiego układu jaki pani opisała może dojść do przeniesienia różnych bakterii . O rodzaje to raczej do mikrobiologa, ale bezpieczniej byłoby odwrotnie i z pełnym zabezpieczeniem( prezerwatywa) . Mam nadzieję, że teraz juz pani wie dlaczego . Pozdrawiam