Seks oralny z mężczyzną a podejrzenie HIV

Witam. W 2010 roku od byłem kontakt oralny z mężczyzna. Nie było stycznosci ze spermą. Test na HIV zrobiłem 4 tygodnie po zdarzeniu. Niestety ciągle wydaje mi sie , ze mam HIV, i ze wynik testu był błędny. Obecnie mam 21 lat. Mam biały nalot na języku, kropki na samym końcu języka, gesta slina, nieprzyjemny zapach z ust, powiększone węzły chłonne, powiększone migdałki, z których tez się cos często wydobywa, podczas anginy często czasem oddychać, osłabiony wzrok,częsta biegunka. Proszę o odpowied

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

badanie powinno być wykonane na 3 do 6 miesięcy po ekspozycji. Sugeruje Panu po takim okresie powtórzenie badania. Warto również udać się do lekarza rodzinnego. Może znajdzie inną przyczynę Pana stanu zdrowia.

Pozdrawiam.