Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Seks po usunięciu wypadającej macicy

Czy kobieta 45 lat po usunieciu wypadajacej macicy , moze uprawiac seks i czy rowniez bedzie jej to sprawialo przyjemnosc ? Czy partner podczas seksu bedzie odczuwal jakies niezadawalajace go zmiany ? W jakim terminie po operacji mozna uprawiac seks , Czy kobieta tez po operacji bedzie przechodzila przez menopalze , jakies dziwne zachowanie psychicznie? Bardzo prosze o odpowiedzi gdyz czekam na termin takiej operacji dziekuje
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Można uprawiać seks, co do tego jak długo po operacji trzeba odczekać proszę zapytać lekarza prowadzącego, to on powinien odpowiedzieć na pytanie gdyż ma całą Pani dokumentacje medyczną, zna zakres operacji itp. Menopauza zależy od zakresu operacji jeśli w jej czasie usunięte będą też jajniki to w tym momencie będzie Pani od razu w stanie jak po menopauzie, jeśli tylko macica i hormony nadal będą produkowane przez jajniki to normalnie jak inne kobiety.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy