Seks pod koniec miesiączki a ryzyko wystąpienia ciąży

Czy jest możliwe że mogłam zajsc w ciąze pod koniec okresu 6 dzien cyklu?cykle nie reguralne z tych co pamietam 28-33 dni przed zajsciem w ciąze mój cykl skrócił sie do 27 dni co mnie zdziwiło być może nastepny cykl jeszcze bardziej mi sie skrócił i dni płodne były juz pod koniec okresu i wystapiła wczesna owulacja miedzy grudniem a styczniem brałam antybiotyki,było troche stresu i miałam spadek wagi.W ciąze zaszłam w styczniu,zastanawiam sie czy ten sex pod koniec okresu nie zaowocował ciązy

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można wykluczyć ciąży, zwłaszcza jeśli miesiączki są nieregularne.