Seks przed miesiączką a szanse na ciążę

Robiłam to pierwszy raz 5.02 z moim ukochanym,dzień przed miesiączką. robiliśmy to bez zabezpieczeń,ale on go trzymał tam zaledwie 30 sekund,więcej nie i mówił,że nic nie czuł ani ja. to nie możliwe żebym była w ciąży. nie mam dni płodnych. miesiączka dzisiaj się nie pojawiła,a zazwyczaj dostaję ją nad ranem. mam lekkie bóle brzucha zazwyczaj są takie nie do wytrzymania jak dostaje okresu i czuję jak moja pochwa jest ciągle mokra,ale powtórze się nie mam miesiączki. Czy jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli nie było wytrysku to praktycznie niemożliwe zeby była Pani w ciąży. Brak miesiączki może być spowodowany wieloma przyczynami. Może to poprostu stres