Seks przerywany 10 miesięcy po porodzie

WitamJestem 10 miesięcy po porodzie,od 5miesiączkuje,mój cykl trwa ok.28dni.Z mężem mamy stosunek przerywany albo zprezerwatywą.24 grudnia miałam dostać okres,dzień przed bardzo bolały mnie jajniki i miałam galaretowatą przeźroczystą wydzielinę.Dalej nie dostałam okresu a mam 32dnień cyklu i dosłownie leje się ze mnie przeźroczyta wodnista wydzielina,nic mnie nie boli.Wizytę u ginekologa mam 8stycznia.Dodam,że w ciąży leczyłam niedoczynność tarczycy,po ciąży nie badałam się.Mam nadwagę 81kg164cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg oraz tsh i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.