Seks przerywany a plastry Evra

Witam.mam pytanie mój synek ma skończone 19 miesięcy. Nie karnie piersią juz jak skończył 6 miesięcy.Biorę plastry evra.ale non stop sie odklejaja.nie mogę brać tabletek anty.ponieważ mam chory żołądek.Prędzej nie zabezpieczalismy sie.po prostu wyciągał a jak chcieliśmy dziecko to kończył w środku.i mamy synka.chciałabym zrezygnować z zabezpieczenia całkowicie i moje pytanie brzmi czy juz mogę czy lepiej jeszcze odczekać.Dodam ze chodzi mi o seks przerywany bez prezerwatywy.

Lek. Tomasz Budlewski

A być może krążki dopochwowe? Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po przeanalizowaniu razem z lekarzem wszystkich za i przeciw danej metody będzie można określić najbardziej odpowiedni rodzaj antykoncepcji.