Seks przez ubranie i zaokrąglony brzuch a ryzyko ciąży

Wraz z chlopakiem uprawialismy tzw seks przez ubranie. Oboje bylismy zawsze w bieliznie i spodniach. Mialam tez wkladke higieniczna. nigdy nie zauwazylam by jakiekolkwiek ciuchy przemokly. Od takich sytuacji minelo juz okolo 1;5 miesiaca. Mialam jednen okres. Jakis tydzien po nim zauwazylam zaokraglone podbrzusze. Utrzymuje sie ono do tego momentu. Drugi okres rowniez dostalam z lekkim opoznieniem. Zaczynam swirowac, ze jestem w ciazy. Czy moglo do tego dojsc? Do zaplodnienia przez ubranie ?

Lek. Izabela Ławnicka

W opisanym przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.