Seks w 2-dniu miesiączki a niedoczynność tarczycy

Witam, Wspolzylam z chłopakiem w 2 dzień miesiaczki (12wrzesnia). Dodam że miesiączka pojawiła się 11 września, a poprzednia byla 11 sierpnia , a jeszcze wcześniejsza 6 lipca. Zabezpieczylismy się prezerwatywa,która nam pękła. Dodam że choruje na hiperprolaktyne oraz na niedoczynnosc tarczycy. Czy jest możliwe ze mogę być w ciąży ?

Witam!
Z tego, co Pani opisuje wynika, że było to prawidłowe krwawienie miesiączkowe, tak więc prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w wyniku współżycia w drugim dniu cyklu jest znikome. Do owulacji dochodzi zwykle około połowy prawidłowego cyklu, jajeczko żyje około doby, a plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych maksymalnie kilka dni.