Seks w 30. dniu cyklu a spóźniający się okres

Ostatni okres 16 wrzesnia to ponad 50 dni temu. Czesto niereg.cykle ale w ostatnich miesiacach wynosily 30-34 dni. Pewnien czas temu bylo to ok 40 dni. Kochałam sie z chlopakiem w 30 dniu cylku. Czy mozliwe jest zajcie w ciaze? Dodam ze zmienilam miejsce zamieszkania na Portugalie, odzywiam sie prawidlowo, jestem wegetarianka od roku.W ostatnim czasie sporo podrozowalam, mialam tez stresowe sytuacje. Wiem tez ze wit C moze opoznic okres- przez caly miesiac pilam multiwitamine, duzo cytryny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przyjmujemy długość cykli za 30-34 stosunek w 30 dniu nie ma większych szans zakończyć się ciążą, ponieważ są to dni niepłodne. Proszę pamiętać iż wahania czasu trwania menstruacji mogą jednak zaburzać ten fakt, przez co polecałbym wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.