Seks w dni niepłodne a ryzyko zajścia w ciążę

W czerwcu miałam regularnie okres. Zawsze po 32 dniach od poprzedniej. W lipcu spóźnił się tydzień. Mamy sierpień, spóźnia się już 6 dni. Strasznie leci ze mnie biały śluz, niby tak normalnie. Kochałam się w tym miesiącu tylko raz, w dni niepłodne, ale dodatkowo się zabezpieczyliśmy prezerwatywą. Co dalej?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie.
Biały śluz może oznaczać infekcję okolic intymnych co może mieć z kolei wpływ na opóżnianie się okresu.
Jeśli okres opóźni się jeszcze o kilka dni lub będzie się utrzymywać wypływ białego śluzu proszę się zgłosić do ginekologa