Seks w dni płodne, a mimo tego nie ma ciąży: co robić?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 8 lutego, cykle mam raczej regularne. W grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 21 lutego będąc na wizycie u ginekologa, powiedział mi, że jestem przed owulacją, więc kochaliśmy się z moim partnerem, a mimo tego nic. Jestem załamana. Dziś, czyli w niedzielę 6 marca, dostałam okres trochę wcześniej niż powinnam. Co robić? Tak bardzo marzę o dziecku, mam już syna w wieku 13 lat, teraz staram się o drugie.

Witam serdecznie.
Jeżeli nie doszło do zapłodnienia w poprzednim cyklu nie jest to powód do zmartwień. Nie świadczy to o żadnym schorzeniu. Nie zawsze współżycie w dni płodne kończy się ciążą. Proszę dalej próbować. A przede wszystkim być dobrej myśli.
Pozdrawiam.