Seks w dniu owulacji

Mam 17 lat, nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych. Nie mam żadnych objawów, po prostu, po paru godzinach po stosunku uprzytomniłam sobie, że mam dziś owulację. Czy mogę zajść w ciążę?

Redakcja abcZdrowie

W przypadku każdego stosunku płciowego, bez zastosowania skutecznej metody antykoncepcyjnej należy liczyc sie z możliwoscią ciąży. Proponuję w razie nie wystapienia miesiączki wykonanie testu ciążowego w surowicy krwi.