Seks w ostatni dzień okresu a ryzyko ciąży

kochałam sie z chlopakiem podczas okresu i to juz pod koncowka i nic prawie mi nie lecialo czy moge zajsc w ciaze ?? jestem kobieta ktora jest po pierwszej ciazy..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko zapłodnienia. Ciężko określić realne ryzyko ciąży w tym przypadku.
Jeśli w dniu spodziewanej kolnej miesiączki krwawienie nie wystąpi należy wykonać test ciążowy.