Seks w prezerwatywie i penetracja palcami okolic intymnych a ryzyko zapłodnienia

Seks w prezerwatywie i penetracja palcami pochwy a ryzyko zapłodnienia Witam miesiączkę dostałam 25.grudnia 2013 roku natomiast 6.01.2014 uprawiałam z mężem seks z użyciem prezerwatywy(dni płodne) .Przed seksem pieściłam ustami jego członka a po nim się całowaliśmy. Po stosunku mąż zdjął prezerwatywę i umył swojego członka i 2 razy ręce, a następnie po tym zaraz dotykał i kładł mi do pochwy rękę i penetrował ją i to samo robił językiem czy to również ma wpływ a stres i nerwy?? proszę o odpowied

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prezerwatywa nie daje 100% pewności jesli chodzi o skuteczność, dlatego nie można wykluczyć ciąży. Oczywiście stres i nerwy także mogą opóźnić krwawienie miesiączkowe. Proszę wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki.