Seks w środku cyklu a strach przed ciążą

witam,moja dziewczyna boi sie ze zaszła w Ciąże kochaliśmy sie w środku cyklu ale nie do końca.przed wytryskiem zakończyliśmy stosunek.po kilku dniach od stosunku dostała okres w połowie cyklu.Mówi ze boli ja mocno brzuch i konsystencja krwi jest troche inna niż normalnie przy okresie.zaznacze ze nie bierze żadnych tabletek.jakiś czas brała estrogeny ale od jakiegoś czasu nie bierze niby miały powiekszyć biusy.ale chyba nie działaja,prosze o jakąs odp,pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po pierwsze warto podkreślić, że ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Po drugie każde krwawienie śródcyklowe wymaga konsultacji specjalisty ginekologa.