Seks w wannie a stosowanie prezerwatyw

Moja dziewczyna lubi seks w wannie,problemem jest to że używam prezerwatyw.Jak mamy dawać sobie z tym rady.

Aktywność w wannie nie oznacza automatycznie seksu pod wodą, ale i podwodnie też bywa...
Nie wiem, który moment jest dla Pana trudnością?
Oczywiście nie zaleca się zakładania osłonki pod wodą. Powinna być ona obcisła i należy się ewakuować z pochwy natychmiast po wytrysku, zdjąć osłonkę poza wanną i umyć penisa poza wanną, np. pod kranem. Wskazane jest też oddanie moczu, poza wanną też oczywiście...
Ewentualny następny kontakt waginalny wymaga nowej prezerwatywy i powtórzenia wyżej wymienionych czynności.
Jeśli Ma Pan inną trudność lub wątpliwość, to proszę napisać.
Seks w środowisku wodnym jest w sensie antykoncepcyjnym mniej bezpieczny w porównaniu z tradycyjnymi miejscami np.łóżkiem, łatwiej też jest o uraz mechaniczny w "miłosnym zapomnieniu", np. o uderzenie głową Partnerki w ściankę wanny lub pokrętła od kranów, zdarza się to raz po raz...
Spełnianie "niewinnych" fantazji erotycznych jest jednak też istotne w związku kochających się.
Pozdrawiam.
.