Seks z prawiczkiem a wzwód

Witam . Spałam z chłopakiem który był prawiczkiem i chciałabym sie dowiedzieć czy jest taka możliwość ze mógł nie poczuć wytrysku?

Dzień dobry.

Jest właściwie niemożliwe, by chłopak ("prawiczek") z którym Pani spała, mógł nie poczuć wytrysku nasienia, którego wystąpienie wiąże się bezpośrednio z przeżytym orgazmem.
Zdarza się, co prawda, że podczas przeżywania orgazmu wytrysk nie następuje - mówimy wtedy o tzw. wytrysku wstecznym - schorzenie to wymaga interwencji chirurgicznej.

Pozdrawiam.