Seks z zabezpieczeniem a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawiałam sex z chłopakiem, on sie oczywiście zabezpieczył. Był to pierwszy raz. Powinnam dostać dzień po okres ale spóźnia mi się. Co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trochę mało danych podajesz... okres Ci się spóźnia.. o ile... czy masz zawsze regularne miesiączki. To wszystko pozwala zbudować obraz ewentualnych zaburzeń. Ryzyko ciąży w sytuacji gdy nie doszło do przerwania ciągłości prezerwatywy jest bardzo małe.