Seks za zabezpieczeniem przed i po miesiączce a ryzyko ciąży

Witam. Robiłam test ciążowy ale wyszedł że nie jestem. Uprawiałam sex przed i po miesiączce ale się zabezpieczaliśmy. Często robie siku z prawej piersi mam biało przezroczystą wydzielinę ale to już od dłuższego czasu i w obu piersiach czuje mrowienie od niedawna, dziwne uczucie na brzuchu takie kłucie może jest to związane ze stresem i przemęczeniem. Bo od dawna mam dużo stresu, chodze zdenerwowana nic prawie nie jem tylko pije kawe i papierosy pale. Może też dlatego że trzy lata temu urodziłam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane oznaczenie poziomu beta-hCG we krwi. Badanie to jednoznacznie rozstrzygnie czy jest Pani w ciąży. Wymienione objawy są subiektywne i nie można na ich podstawie orzec czy doszło do zapłodnienia.