Seksoholizm u 26-latka

Witam Jestem seksoholikiem. Rozstalem sie z narzeczona. Czestonsie masturbuje interesuja mnie czesto filmy porno i strony erotyczne. Nie zdradzilem jej fizycznie lecz pisemnie przez internet. Co mam robic?

Dzień dobry!

Nie każde duże/ nadmierne zainteresowanie seksualnością jest seksoholizmem. Aby postawić taką (lub inną) diagnozę konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i większa ilość informacji.
Proszę wybrać się do psychologa seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza