Sen o seksie oralnym

Ostatnio miałam bardzo dziwny sen! Śniło mi się , że się z moim chłopakiem uprawialiśmy seks oralny i że ja miałam jego członek w ustach ... Problem w tym ,że pomiędzy mną a nim nie było nigdy takiej relacji i jak na razie tego nie planujemy bo chcemy jeszcze z tym poczekać !

Nie powinno to Panią niepokoić.
Interpretacja snów jest ciekawa, choć trudna i zawsze mniej lub bardziej hipotetyczna.
Sny erotyczne to zjawisko fizjologiczne, prawidłowe.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Sny nie są idealnym odzwierciedleniem naszego życia, doświadczeń i poglądów. Podobnie może się Pani przyśnić np. nurkowanie, choć nie robi Pani tego i nie planuje zacząć.

Pozdrawiam!