Sen z otwartą powieką u dziecka

mój syn ma 3 latka i śpi z lekko otwartą powieką co to oznacza? czy mam sie bać?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Muszę powiedzieć , że wiele niemowląt i dzieci śpi, mając lekko uchylone powieki. Staje się to oczywiście powodem do niepokoju niejednej mamy jednak, specjaliści uważają, że nie ma co panikować, ponieważ jest to wynik rozwoju układu nerwowego.