Senność, bóle głowy i kręgosłupa, niskie ciśnienie

Witam, Nie wiem co się dzieje ciągle mam niskie ciśnienie 90/60 ,105/68 ,serce 96 czasami 140 . I tak każdego dnia złe samopoczucie bóle głowy senność i okropny ból kręgosłupa. W marcu będę mieć 28 lat chciała bym pójść do lekarza ale bardzo się boję i mam paraliżującą blokadę przed lekarzami Holenderskimi bo mieszkam w Holandii . Bardzo proszę o pomoc co robić , z góry serdecznie dziękuję .

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami rytmu serca, wadami zastawkowymi lub niewydolnością układu krążenia. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednią diagnostykę.