Senność, brak apetytu, bóle i zawroty głowy oraz smutek

Witam, mam na imię Karolina i mam 24 lata. Zawsze byłam osobą ambitną, miałam cel i do niego dążyłam. Ale ostatnio wszystko się zmieniło. Od roku chodzę smutna. Raz jest lepiej raz gorzej. Ale od jakiegoś miesiąca jest strasznie. Caly czas chce mi się spać, nie potrafię jeść, mam bóle i zawroty głowy, nic mi się nie chce robić, proste codzienne czynności sprawiają mi trudność, ze znajomymi też nie chce się spotykać mało mówię. Chciałabym jakoś wrócić do "dawnej" ja ale nie mam pojęcia jak.

Witam. Bardzo Pani współczuję takiego samopoczucia, musi być Pani bardzo ciężko. Opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o depresji. A może w ostatnim czasie stało się coś takiego w Pani życiu co było dla Pani bardzo trudne? W celu pełnej diagnozy należy zwrócić się do lekarza psychiatry lub psychoterapeuty. Z pewnością z pomocą specjalisty poradzi sobie Pani, otrzyma Pani wsparcie. Proszę nie zwlekać z wizytą. Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry,

Prawdopodobnie przeżywa Pani pewnego rodzaju kryzys, trzeba go wykorzystać i udać się do specjalisty. Kryzysy sprzyjają rozwojowi dlatego nie należy czekać, gdyż samemu może być trudno poznać przyczynę gorszego samopoczucia. Jest Pani również w przełomowym momencie życiowym na progu dorosłego życia. Warto podjąć psychoterapię.

Paulina Kwaśniewska