Senność, chroniczne zmęczenie, słabe libido i problemy z erekcją a wyniki badań hormonalnych

Witam. Chciałem zaciągnąć porady endokrynologa odnośnie moich wyników badań: Testosteron 4,93 ng/ml wolny 14,82 pg/ml TSH 3,020 mlU/L Problem w tym że, jestem senny, chronicznie zmęczony, mam słabe libido, brak pewności siebie, brak porannego wzwodu, problem z utrzymaniem erekcji, praktycznie brak masy mięśniowej, lichy zarost twarzy, wahania nastroju itd. Jakie badania mogę ewentualnie jeszcze zrobić ? Czy w moim przypadku można zastosować HTZ testosteronem ? Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza